TRENING MENTALNY. Zmiana sposobu myślenia na zapewniający sukces.

“Ból jest nieunikniony, cierpienie jest wyborem”

  

Psycholog William James uważa, że poczucie własnej wartości to stosunek wartości tego co potrafisz do tego czego chcesz.
Zależy od WOLI, a więc zmiana jest możliwa.

Obraz swojej osoby tworzymy również w oparciu o sądy innych. I na tej podstawie kreujemy także swoje przekonania. Przekonania kierują całym naszym życiem. Kształtują się w nas od najwcześniejszych lat. Często nawet nie zdajemy sobie z nich sprawy i nie zmieniamy ich w ciągu swojego życia.

Wyobraź sobie, że kończąc szkołę podstawową dostałeś nowe tenisówki. Są już stare i nawet już na Ciebie nie pasują. Uwierają. Chodzenie w nich zaczyna być niemożliwe, ale nie przeszkadza Ci to. Z jakiegoś powodu cały czas je nosisz.

Tak samo jest z przekonaniami. Trzymamy się ich kurczowo, nawet kiedy zaczynają być dla nas szkodliwe.

Byłem w takim samym punkcie. Mimo dobrych chęci coś trzymało mnie w miejscu. Nie zdawałem sobie z tego sprawy.
Zacząłem pracować nad obrazem samego siebie. Pracowałem nad swoimi przekonaniami. Poprzez trening mentalny, zacząłem je zmieniać.
I zmieniłem swoje życie.

Teraz mogę pomóc zmienić i TWOJE.

Wspólnie zmienimy Twój sposób myślenia o sobie.

O Twoim biznesie.

O Twoim życiu.

Tak by pracowały one na Twoją korzyść.

Tworząc osobę, jaką chcesz być.

Poznasz wyjątkowo skuteczne metody, które pomogą Ci osiągnąć sukces, na jaki zasługujesz, by w końcu zacząć żyć tak jak pragniesz.

(zmiana sposobu myślenia i podejścia do otaczającej rzeczywistości pozwalającego osiągnąć sukces w życiu prywatnym, zawodowym lub biznesie, pomoc w odejściu z etatu, zarządzanie sobą; zarządzanie czasem; zarządzanie życiem prywatnym; motywacja i zaangażowanie; zmiana sposobu myślenia; ustalanie właściwych priorytetów; inteligencja emocjonalna; asertywność; budowanie poczucia własnej wartości i pewność siebie; kontrola nad emocjami i radzenie sobie ze stresem; kategoryzacja potrzeb, pokonywanie oporu do zmian )

Program odnowy mentalnej –  “Umysł Milioneramyśl jak milioner.”

Pakiet 6 miesięcznej współpracy                         6.800,00

 

Jeśli uważasz, że to coś dla Ciebie, skontaktuj się ze mną:   Kontakt