Szkolenia on-line

Dobrze zaplanuj swoją Firmę.
Przenieś swój biznes na wyższy poziom.

W dzisiejszych czasach samo rozpoczęcie działalności jak i  późniejsze prowadzenie firmy nie jest jakimś wielkim wyczynem.
Praktycznie każdy może to zrobić ale pozostaje jeszcze kwestia z jakim skutkiem.
Rozpoczęcie działalności jak i późniejsze jej prowadzenie wiąże się z ryzykiem.
Nagrodą za podjęte ryzyko jest satysfakcja oraz zyski jakie może dać firma.
Więc warto je podjąć.   Tym bardziej, że ryzyko można zniwelować do minimum. 

W jaki sposób ?  

Istnieją trzy elementy ograniczające ryzyko założenia i prowadzenia firmy.

Po pierwsze korzystając z doświadczenia osób które już swoje błędy popełniły i potrafiły z nich wyciągnąć wnioski, czyli od praktyków. 
Jeśli masz pytania dotyczące rozpoczęcia lub prowadzenia biznesu możesz skorzystać z
indywidualnych konsultacji.

Drugim czynnikiem który ogranicza ryzyko jest planowanie.  Mam tu na myśli szczególny rodzaj planu jakim jest Model Biznesowy. 
Na ten temat możesz więcej przeczytać w zakładce
Business Design.

Trzeci element to pogłębianie wiedzy.  Szkolenia dają możliwość zrozumienia swojego biznesu i podejmowania tylko i wyłącznie dobrych decyzji. 
Dobre decyzje to sukces Twojej Firmy.

Moja oferta szkoleń kierowana jest zarówno do osób które planują rozpoczęcie przygody z własnym biznesem jak i do tych którzy firmę już prowadzą.

Proponowany przeze mnie zestaw szkoleń jest trylogią kompetencji jakie powinna  posiadać każda osoba która poważnie myśli
o założeniu i prowadzeniu swojej firmy.

Z uczestnictwem w moich szkoleniach nie wiąże się żadne ryzyko, a tylko możliwość zdobycia wiedzy dającej praktyczne wsparcie dla prowadzenia biznesu.

Zapoznaj się z moją propozycją szkoleń, podnieś swoje kompetencje, rozwijaj swój biznes. Wybierz szkolenie.Wiedza kosztuje pieniądze, brak wiedzy kosztuje fortunę


Zapisz się na kurs. Zapytaj o wolne terminy.   Skontaktuj się ze mną:    Kontakt

optymalna firma, firma bez zus, małe podatki, JDG, działalność gospodarcza, nie chcę płacić zus, jak założyć firmę, zarządzanie finansami, zarządzanie płynnością, kontrola kosztów, budżet firmy, strategia firmy, optymalizacja, finanse przedsiębiorstwa, zyskowna firma, szkolenia biznesowe, szkolenia zawodowe, minimalizacja ryzyka, optymalizacja, biznes, zyskowna firma, finanse, rachunkowość,  wysoki dochód, cash flow, analiza opłacalności, analiza ryzyka, podejmowanie świadomych decyzji biznesowych, wydajność biznesu, efektywność biznesu, wartość przedsiębiorstwa,