O mnie

 

Zauważyłeś, że zewsząd jesteśmy atakowani hasłami wzywającymi do działania?

walcz o swoje!

zdobywaj!

działaj!

zmieniaj swoje życie!

spełniaj swoje marzenia!

Wszystko pięknie. Ale czy te same osoby mówią, jak to osiągnąć?

Gdy się temu przyjrzysz, zdasz sobie sprawę, że to wszystko brzmi jak wezwanie do pokonania maratonu, które kierowane jest do osoby, która w życiu nigdy nie biegała.

Czy każdy może przebiec maraton ?

TAK, ale wszystko wymaga odpowiedniego przygotowania. Czy to usłyszysz w trakcie motywacyjnych wykładów?

Nigdy nie byłem i nie jestem nadal zwolennikiem wrzucania od razu na głęboką wodę. Czy mamy pewność, że dzięki temu nauczymy się pływać? Prawda jest taka, że masz na to 50% szans: możesz się uratować i jakimś cudem dopłyniesz do brzegu albo mimo morderczego wysiłku poddasz się i pójdziesz na dno. Nie jestem i nigdy nie byłem zwolennikiem wrzucania na głęboką wodę w celu nauczenia pływania.

Twój wybór.

Ja chcę, żebyś nie tylko dotarł bezpiecznie na drugi brzeg. Chcę, żebyś dokonał tego jeszcze w pięknym stylu, w poczuciu spełnienia i satysfakcji.

Dlatego zanim wystartujesz w poważnych zawodach, musimy najpierw trochę poćwiczyć. Stopniowo budować będziemy Twoje umiejętności, formę i dyspozycję – wszystko po to, byś był gotowy na ten wielki dzień.

Zaczniemy od podstaw: poznania Twoich zasobów i możliwości. Określimy dokąd zmierzasz, ile czasu Ci to zajmie. Dowiemy się, co będzie konieczne, by tam dotrzeć. Zaczniemy od krótszych dystansów, bez zbędnego pośpiechu i nacisku. Musisz odkryć swój potencjał. Tylko Ty będziesz wiedzieć, kiedy będziesz naprawdę gotowy.

Ja w swoim prywatnym maratonie też wystartowałem. Niestety, bez przygotowania. Jak możesz łatwo się domyśleć – nie ukończyłem tego biegu. Ciągle jestem w drodze.

Na bazie własnych doświadczeń zbudowałem plan treningowy. Wszystkie kroki przeszedłem sam. I zacząłem odnosić sukcesy. Najpierw drobne, potem małe, z czasem coraz większe.

Teraz chcę pomóc TOBIE.

W drodze do celu.

W drodze do sukcesu.

W drodze do lepszego życia.

Na mojej drodze napotkałem wiele przeszkód. Także jako przedsiębiorca nie raz zaznałem gorzkiego smaku porażki. Jednak nie poddałem się. Mimo wielu przytłaczających momentów nie załamałem rąk. Szedłem dalej. Robiłem kolejne kroki. Robię je cały czas.  I mogę powiedzieć, że bazując na tych doświadczeniach odnoszę sukcesy.

Chcę, żebyś Ty również zaczął je odnosić.

Chcę podzielić się z TOBĄ własnym doświadczeniem.

Czerp z niego garściami.

Poprowadzę Cię tak, byś mógł realizować swoje plany, spełniać marzenia.

Bez strachu i potykania się o życiowe problemy.

Przebiegnijmy ten maraton.

RAZEM

Pomogę Ci na każdym kroku.

Wesprę.

Podpowiem.

Zainspiruję.

Uczyńmy Twoje życie lepszym, bo trzeba żyć a nie tylko istnieć !

Jeśli jesteś osobą, która czuje, że jeszcze nie zrealizowała w pełni swojego potencjału osobistego, profesjonalnego czy biznesowego, osobą ambitną, dla której rozwój jest ważną życiową wartością, jestem właśnie dla Ciebie.

Każdego dnia to co robisz tworzy zapis Twojej drogi. Kreślisz mapę Swojego życia. Więc zadbaj o to by obraz pod jego koniec był piękny.

Tomasz Siegler.

 

OFERTA – sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić

 

Jeśli uważasz, że to coś dla Ciebie, skontaktuj się ze mną:   KONTAKT