Misja i Wizja

Moją misją jest udzielanie pierwszej pomocy osobom, którym życie dało w kość. Pomagam ruszyć z miejsca. Wydostać się z dołka – finansowego i mentalnego.

Swoją ofertę kieruję głównie do osób, które mają utrudniony dostęp do specjalistów z dziedziny rozwoju zawodowego, osobistego czy biznesowego, np. osoby mieszkające za granicą lub w małych miejscowościach.

Po przejściu treningu życiowego, biznesowego lub mentalnego, będziesz – jak ja – żył pełnią piersią.

Wiem, jak to jest męczyć się w niewygodnym miejscu. Choć opuściłem je dawno temu, to wciąż pamiętam uczucie beznadziei, które towarzyszyło mi każdego dnia.

Kiedy tkwiłem w swoim starym życiu nie widziałem alternatywy dla siebie. Jestem tu po to, żeby pokazać ją Tobie. Zmiana jest realna i jest w Twoim zasięgu. Poprzez szereg rozmów on-line udowodnię Ci, że możesz zmienić swoje życie.

Moją misją jest również wspieranie przyszłych i obecnych przedsiębiorców w zakładaniu, rozwijaniu i efektywnym prowadzeniu mikro i małych firm.

Od wielu lat zajmuję się modelowaniem biznesowym oraz pozyskiwaniem środków na rozpoczęcie i rozwój przedsiębiorstwa.

Opracowuję Biznes Plany i Wnioski o dotacje oraz weryfikuję je jako ekspert w imieniu instytucji przydzielających środki.

Prowadzę również szkolenia i konsultacje z zakresu rozwoju biznesu, rachunkowości i finansów przedsiębiorstw dla klientów indywidualnych i firm.

Współpraca ze mną pozwoli uniknąć błędów, które mogą przekreślić szanse na prawidłowy rozwój firmy czy też otrzymanie dofinansowania lub kredytu.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie.
Każde zlecenie jest autorskim opracowaniem uwzględniającym sytuację klienta oraz wymogi instytucji na potrzeby której wykonywane jest zlecenie.

Udzielam gwarancji na wykonaną pracę.

Zapraszam do współpracy

Prawdą jest, że możesz wszystko.

Możesz wszystko w miarę swoich możliwości.

OFERTA – sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić

Jeśli uważasz, że to coś dla Ciebie, skontaktuj się ze mną:   Kontakt