MENTORING BIZNESOWY.

“Jeśli jedna osoba coś potrafi, każdy może się tego nauczyć.”

 

 Jak to jest, że jedni odnoszą SUKCES finansowy, a inni stale borykają się z problemami finansowymi?

Odpowiedź zawiera się w tytule książki T. Harv Ekera, “Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie”. Jeśli myślisz, że do zarabiania pieniędzy potrzeba talentu albo pierwszego miliona, to się grubo mylisz. Ale to nie Twoja wina. Taka wizja świata jest Ci przedstawiana od dziecka!

Duże pieniądze są złe. Bogaci są bogaci, bo nakradli. Do bogactwa powinno się dojść ciężką pracą. Zwykły człowiek nie jest w stanie zarabiać dużych pieniędzy. Znasz to? Jak więc masz zacząć zarabiać więcej niż ludzie, którzy Ci to powiedzieli?

Nie pracuję na etacie. Nie przepracowuję się, a stać mnie na przytulny dom pod miastem i spełnianie marzeń. Mogę Cię nauczyć, jak stworzyć od podstaw własny biznes i/lub poprowadzić w sposób efektywny biznes funkcjonujący.

Współpraca ze mną to nie teoretyczne rozmowy o biznesie.  Mam duże doświadczenie którym pragnę się dzielić. Jako doświadczony przedsiębiorca obecnie na Biznesowej emeryturze, a wcześniej główny księgowy, dyrektor finansowy, analityk finansowy i biznesowy, właściciel i główny konsultant w firmie consultingowej potrafię oszacować szansę realizacji Twojego pomysłu oraz zaprojektować i poprowadzić praktycznie każdy biznes.

 

(kreowanie pomysłu na biznes, ocena pomysłu na biznes, biznes plan, model biznesowy, design thinking, user experience, pozyskiwanie finansowania, anioł biznesu, smart money, automatyzacja biznesu, smart biznes, optymalizacja, strategia działania, planowanie, budżetowanie, zarządzanie finansami przedsiębiorstwa, finanse pod kontrolą, wzrost wydajności, wzrost przychodów, plan naprawy funkcjonującego biznesu, restrukturyzacja, controlling, doradztwo biznesowe, lean management, lean manufacturing, kaizen, six sigma, wyznaczanie celów, work life balance)

 

MENTORING BIZNESOWY. OFERTA.

Godzina mentoringu   1.125,00

Roczny program mentoringowy “Zasługujesz na sukces”    13.500,00

 

 

W jaki sposób zamówić usługę.

Usługę zamawiasz dokonując wpłaty na podane niżej konto bankowe.
Po dokonaniu wpłaty proszę o kontakt celem uzgodnienia dogodnego
dla Ciebie terminu rozpoczęcia  współpracy.

Wpłata dla:  BWF Consulting Sp. z o.o.  nr. konta  83 1050 1504 1000 0090 3031 7466