KONSULTACJE BIZNESOWE INDYWIDUALNE.

“Jeśli jedna osoba coś potrafi, każdy może się tego nauczyć.”

 

 Jak to jest, że jedni odnoszą SUKCES finansowy, a inni stale borykają się z problemami finansowymi?

Odpowiedź zawiera się w tytule książki T. Harv Ekera, “Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie”. Jeśli myślisz, że do zarabiania pieniędzy potrzeba talentu albo pierwszego miliona, to się grubo mylisz. Ale to nie Twoja wina. Taka wizja świata jest Ci przedstawiana od dziecka!

Duże pieniądze są złe. Bogaci są bogaci, bo nakradli. Do bogactwa powinno się dojść ciężką pracą. Zwykły człowiek nie jest w stanie zarabiać dużych pieniędzy. Znasz to? Jak więc masz zacząć zarabiać więcej niż ludzie, którzy Ci to powiedzieli?

Nie pracuję na etacie. Nie przepracowuję się, a stać mnie na przytulny dom pod miastem i spełnianie marzeń. Mogę Cię nauczyć, jak stworzyć od podstaw własny biznes i/lub poprowadzić w sposób efektywny biznes funkcjonujący.

Współpraca ze mną to nie teoretyczne rozmowy o biznesie.  Mam duże doświadczenie którym pragnę się dzielić. Jako doświadczony przedsiębiorca obecnie na Biznesowej emeryturze, a wcześniej główny księgowy, dyrektor finansowy, analityk finansowy i biznesowy, właściciel i główny konsultant w firmie consultingowej potrafię rozwiązać Twój problem. Potrafię oszacować szansę realizacji Twojego pomysłu oraz zaprojektować i poprowadzić praktycznie każdy biznes.

Prowadzisz firmę lub planujesz założyć własną działalność?
Masz pytania dotyczące rozpoczęcia lub prowadzenia biznesu?
Nie wiesz jak rozwiązać problem?

Jestem do Twojej wyłącznej dyspozycji.

Z mojego doświadczenia wynika, że podczas godzinnej konsultacji możesz osiągnąć więcej niż przez kilka tygodni dokonywania samodzielnych prób rozwiązania problemu.

Nie marnujemy czasu – nasza rozmowa jest bardzo merytoryczna i w całości dotyczy wyłącznie problemu, z którym się do mnie zwróciłeś.

Konsultacje w zależności od Twoich preferencji i potrzeb mogą być przeprowadzone w formie tradycyjnego mentoringu (doradztwo, konsulting) lub w formie coachingu.

(kreowanie pomysłu na biznes, ocena pomysłu na biznes, biznes plan, model biznesowy, design thinking, user experience, pozyskiwanie finansowania, anioł biznesu, smart money, automatyzacja biznesu, smart biznes, optymalizacja, strategia działania, planowanie, budżetowanie, zarządzanie finansami przedsiębiorstwa, finanse pod kontrolą, wzrost wydajności, wzrost przychodów, plan naprawy funkcjonującego biznesu, restrukturyzacja, controlling, doradztwo biznesowe, lean management, lean manufacturing, kaizen, six sigma, wyznaczanie celów, work life balance)

Cennik indywidualnych konsultacji biznesowych:

1 godzina                 300,00
2 godziny                 500,00
3 godziny                 600,00

Możliwa jest także nasza dłuższa współpraca – wtedy stawka ustalana jest indywidualnie.

Jeśli uważasz, że to coś dla Ciebie, skontaktuj się ze mną:   Kontakt